Akciové ponuky
 Česko Klenot Európy
16,22 € 23,17 €
 Praha
16,22 € 23,17 €
 Slovensko - MINI
4,50 € 6,57 €
 Tajchy z lietadla
15,78 € 18,96 €

Na klúč

Úvod Na klúč

Vydavateľské služby na klúč

Knihy pre mestá, združenia, nadácie, regióny a firmy

Okrem kníh, ktoré sú voľne predajné v kníhkupectvách vydalo AB ART press aj publikácie na špeciálne objednávky odberateľov. Sú to obce, mestá, samosprávne kraje, školy, nadácie, súkromné firmy a kníhkupectvá. V spolupráci s nadáciou Poznávajme svet vzniklo dielo Zvolen - Slovensko. Na exkluzívnu objednávku kníhkupectva v Nitre sme vydali publikácia Nitra - Slovensko pre kníhkupectvo v Banskej Štiavnici, knihy Banská Štiavnica – Slovensko a Banská Štiavnica – Nezabudnite navštíviť.

S požiadavkou vydania kníh sa na nás obrátili mestské úrady vo Zvolene, Poprade a Tvrdošíne a výsledkom boli tituly Zvolen (2002, 2003 a 2005), Tvrdošín (2005) a Poprad - Slovensko (2002). Na požiadanie združenia podnikateľov v cestovnom ruchu na Orave sme pripravili a vydali knihu Roháče - perla Tatier.

Zvíťazili sme vo verejnej súťaži na dve vydania reprezentačných kníh Banskobystrický samosprávny kraj. Vďaka kvalite našej tvorby a prijateľným cenám sme uspeli aj vo verejnej súťaži pre Lesy SR. Výsledkom bola prekrásna, okúzľujúca encyklopédia Lesy a ľudia. Pre Technickú univerzitu vo Zvolene sme vytvorili a vydali svieže dielo Arborétum Borová hora (2005).

V roku 2006 sme pripravili nové, prepracované vydanie knihy Lesy a ľudia ako aj publikáciu pre obec Nový Tekov.

Začiatkom roku 2007 sme vydali reprezentačné dielo pre Mestský úrad v Bojniciach pod názvom BOJNICE včera a dnes. Pre mestský úrad Tisovec reprezentačnú publikáciu TISOVEC – mesto pod Hradovou.

V spolupráci s mestskými úradmi z celého Slovenska sme pripravili ojedinelé knižné dielo, ktoré doposiaľ v novodobej histórii Slovenska ešte nevyšlo, knihu s atraktívnym i leteckými snímkami Slovenské mestá z oblakov.

Z leteckých fotografií sme v roku 2009 vydali aj knihu pre Mestský úrad v Nitre – Nitra z oblakov. Mesto pod Zoborom je prvým na Slovensku, ktoré sa pýši takouto publikáciou.

V roku 2010 sme vytvorili aj knihu spomienok Vladimíra Bártu a jeho spolurodákov, rovestníkov s názvom Banská Štiavnica – Ako sme tu žili. Približuje život v meste v 2. polovici minulého storočia s dobovými čiernobielymi fotografiami a farebnými pohľadmi s poetickým textom.

V roku 2010 sme pripravili aj výpravnú, obrazovú, publikáciu pre 9 tekovských obcí s názvom Tekov, krásny čilejkársky s krásnymi farebnými fotografiami a básňami Andreja Chudobu.

V roku 2010 sme obstáli v súťaži o reprezentačnú publikáciu pre Prešovský samosprávny kraj. Výsledkom bolo dielo Vitajte v Prešovskom kraji kde väčšina fotografií je zhotovených z lietadla. Obrázky sme doplnili poetickými textami.

V roku 2011 sme vytvorili a vydali obrazovú knihu  Trstenná o najsevernejšom meste Slovenska, ktorú si u nás objednal  Mestský úrad v Trstenej. V tom istom roku sme vydali aj publikáciu pre obecný úrad Muráň, v ktorej sme čitateľom predstavil aj prekrásnu prírodu Národného parku Muránska  planina. Kniha vyšla v dvoch podobách – Muráň a Krásny kraj muránsky.
V závere roku 2011 sme vydali nádhernú, umelecky ladenú knihu Les – čarovný svetpre Lesy Slovenskej republiky. Táto kniha sa autorsky tvorila dlhší čas nakoľko sú v nej náladové a výtvarne ladené fotografie, ktoré v rôznych ročných a denných obdobiach približovali poetickú krásu našich lesov.

http:// www.abartpress.sk

http://www.knihyoslovensku.sk

http://www.lacneknihysk.sk

http://www.book4you.sk

http://www.pexeso.eu

 
Copyright 2012 - 2024 © book4you