Akciové ponuky
 Spiš
15,55 € 16,53 €
 Tatry
11,55 € 14,87 €
 Praha
16,22 € 23,17 €
 Slovensko - MINI
4,50 € 6,57 €

Slovensko v knihách

www.book4you.sk - knihy o Slovensku

Vážení čitatelia-zákazníci,

vitajte na stránkach špecializovaného internetového obchodu www.book4you.sk, kde Vám ponúkame najširšiu ucelenú ponuku kníh o Slovensku. V ponuke máme publikácie na tému Hrady a zámky, Tatry a Hory, Slovenské historické mestá, Bratislava, Česko, ale i sprievodcov po Slovensku.

Špeciálne sa venujeme obrazovým knihám s leteckými fotografiami - aerofoto. Osobitnou témou v ponuke obchodu sú knihy o meste UNESCO Banskej Štiavnici, ale aj Banskej Bystrici a Bratislave.

V ponuke je možnosť zakúpenia Exkluzívnych darčekových setov kníh, balených v darčekových kazetách so štátnym znakom, alebo erbom mesta. Tieto sety je možné zakúpiť iba prostredníctvom nášho internetového obchodu.

Uvádzaný tovar máme vždy na sklade prípadne sa na Váš dopyt pokúsime zohnať aj posledný kus.

Ceny v e-shope www.book4you.sk sú zvýhodnené oproti slovenským kamenným a internetovým kníhkupectvám.

Registrovaní zákazníci sú pri každom nákupe vždy odmenený vernostným programom, ktorý pripočíta adekvátny počet bodov podľa ceny nákupu.

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Copyright 2012 - 2023 © book4you